Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pomysł

Ekologiczna innowacyjna budka na wino

Dostarczamy ekologiczne rozwiązania

Opracowaliśmy i wyprodukowaliśmy ekologiczne opakowanie na butelkę, które w kilku krokach przekształcisz w budkę lęgową dla ptaków.

Nasz produkt wpisuje się w nurt precyklingu i stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób i firm, dla których ekologia nie jest pustym frazesem.

Naszymi odbiorcami są wszyscy ci, którzy chcą skutecznie dbać o środowisko, a w tym przypadku o naszych skrzydlatych przyjaciół.

  • Nie wyrzucaj! Wykorzystaj!
  • Kupując budkę wspierasz Fundację WWF Polska. Z każdej sztuki przekażemy 1 zł.
  • Nasz produkt to wyjątkowy prezent objęty ochroną patentową!

Zadbaj z nami o przyrodę

Precykling

To w skrócie "produkt bez opakowania" lub inaczej mówiąc eliminacja odpadów zanim powstaną. My poszliśmy o krok dalej. Nasz produkt jest sam w sobie opakowaniem, które po wykorzystaniu przekształcamy w produkt o wyższej wartości (upcykling).

Ochrona ptaków

Utrata naturalnych siedlisk lęgowych to jeden z powodów obniżania się liczebności ptactwa. Budki lęgowe to najprostszy sposób ich ochrony. Dają możliwość bezpiecznego osiedlenia bez ryzyka utraty potomstwa.

Materiały

Drewno pozyskane w sposób całkowicie zgodny z prawem z lokalnych źródeł.

Wsparcie ekosystemu

Ptaki są ważnym elementem ekosystemu wywierając pozytywny wpływ na środowisko - tępią szkodniki, regulują populację owadów, ale też rozsiewają nasiona roślin.

pixel